• ul. N. Gąsiorowskiej 29, 03-107 Warszawa | ul Jagiellońska 74, 10-240 Olsztyn
  • +48 601 05 05 62 | +48 604 400 134

O nas

Z usług DynoProject korzystają najlepsze w Polsce
firmy tuningowe i warsztaty mechaniki samochodowej.

Już od ponad dziesięciu lat wspieramy naszych Klientów w ich codziennych wyzwaniach zawodowych. Jesteśmy po to, aby Twoja praca przynosiła Ci dodatkowy zysk. Była prosta i efektywna.

Nasze hamownie to specjalistyczne maszyny pomiarowe. Skonstruowaliśmy je w taki sposób, aby stworzyć Ci idealne warunki do precyzyjnego pomiaru mocy i momentu obrotowego, a także strojenia i modyfikowania pojazdu. To, co wyróżnia hamownie DynoProject to ich intuicyjność. Maszyna jest niezwykle prosta w obsłudze. Dzięki temu oszczędzasz czas potrzebny na jej wdrożenie i od razu zaczynasz czerpać dodatkowe zyski z inwestycji, która zwraca się w krótkim czasie.

DynoProject - maszyny diagnostyczne

POZNAJ NAS

DynoProject to producent hamowni podwoziowych oraz silnikowych najwyższej klasy.

Od ponad 10 lat z powodzeniem działamy na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Naszymi Klientami są znane i cenione w branży motoryzacyjnej firmy tuningowe oraz warsztaty diagnostyki samochodowej. Hamownie DynoProject to precyzja i wysoka powtarzalność pomiaru. Dostarczymy Ci profesjonalne maszyny diagnostyczne, dzięki którym będziesz mógł więcej i przeniesiesz swój biznes na nowy – wyższy poziom.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE DYNOPROJECT?

Oprogramowanie

Każda sekunda pomiaru to kilka tysięcy informacji, które przesyłane są do oprogramowania zainstalowanego na komputerze.

Bezpieczeństwo

Pokryte elektrolitycznie, moletowane moletem prostym rolki, zwiększają przyczepność pojazdu. Są wyważone statycznie i dynamicznie.

Technologia

Technologia, którą stworzyliśmy, pozwoli Ci niezwykle szybko dokonać precyzyjnego pomiaru momentu obrotowego i mocy silnika.

Obsługa Klienta

Służymy Ci naszą wiedzą i doświadczeniem. Na każdym etapie realizacji projektu możesz liczyć na nasze techniczne wsparcie.

PRECYZJA WYKONANIA

Hamownie DynoProject to bezpieczeństwo i pewność. Tajemnica niezawodności naszych hamowni tkwi w uproszczeniu obsługi maszyny.

DynoProject to firma, która daje swoim Klientom to, co najlepsze – niezawodne i intuicyjne w obsłudze hamownie podwoziowe oraz silnikowe do samochodów i motocykli. W zależności od Twoich potrzeb oferujemy Ci hamownię inercyjną oraz hamownię obciążeniową. Sprzęt może być montowany na ziemi i wyposażony w specjalne najazdy lub wpuszczony w ziemię.

DynoProject - ulotka

DynoProject to firma
która daje swoim Klientom to, co najlepsze

Niezawodne i intuicyjne w obsłudze hamownie podwoziowe oraz silnikowe do samochodów i motocykli. W zależności od Twoich potrzeb oferujemy Ci hamownię inercyjną oraz hamownię obciążeniową. Sprzęt może być montowany na ziemi i wyposażony w specjalne najazdy lub wpuszczony w ziemię.