• ul. N. Gąsiorowskiej 29, 03-107 Warszawa | ul Jagiellońska 74, 10-240 Olsztyn
  • +48 601 05 05 62 | +48 604 400 134

Technologia

Prędkościomierz

PRECYZJA POMIARU

Powtarzalność pomiaru wynosi 0,1 KM. Moc i moment obrotowy są płynnie mierzone a wszelkie dane są pobierane w czasie rzeczywistym.

Technologia, którą stworzyliśmy, pozwoli Ci niezwykle szybko dokonać precyzyjnego pomiaru momentu obrotowego i mocy silnika, a także zdiagnozować ewentualne usterki – nawet te najbardziej nietypowe. Tajemnica niezawodności naszych hamowni tkwi w uproszczeniu obsługi maszyny. Każda sekunda pomiaru to kilka tysięcy informacji o chwilowej wartości momentu obrotowego oraz mocy. Powtarzalność pomiaru wynosi 0,1 KM. Moc i moment obrotowy są płynnie mierzone a wszelkie dane są pobierane w czasie rzeczywistym.

CZAS BADANIA

Krótki czas badania chroni silnik przed przeciążeniem.

TEMPERATURA

Wentylator nadmuchowy odpowiada za utrzymanie optymalnej temperatury silnika.

PASY MOCUJĄCE

System mocowania ułatwia przypięcie do hamowni oraz stabilizuje pojazd.

PRZYCZEPNOŚĆ

Pokryte elektrolitycznie, moletowane moletem prostym rolki, zwiększają przyczepność pojazdu.

BLOKADA

Pneumatyczne blokady rolek – ułatwiają wjazd i wyjazd pojazdu.

PRĘDKOŚĆ

Wyważone statycznie i dynamicznie rolki pozwalają osiągnąć prędkość maksymalną aż do 288 km/h.

KOREKTA POGODY

Wiemy, jak istotne w badaniach pracy silnika są warunki zewnętrzne. Hamownie DynoProject stosują normę DIN70020 do korekcji wyników pomiarów do warunków normalnych.

Specjalistyczna stacja meteo sprawdza temperaturę otoczenia i ciśnienie atmosferyczne. Dzięki temu dane są stałe i pewne. Ponadto hamulec elektrowirowy pozwala zmieniać warunki pracy auta bardzo precyzyjnie, dzięki któremu maksymalnie wiernie odtworzysz warunki panujące na drodze. Hamownia obciążeniowa pozwoli Ci na samodzielny dobór obciążenia, dostosowany do typu i mocy silnika. Sprawdzisz w ten sposób parametry przy interesujących Cię warunkach.

Auto

Obsługa Klienta

Służymy Ci naszą wiedzą i doświadczeniem. Na każdym etapie realizacji projektu możesz liczyć na nasze techniczne wsparcie. Doradzimy Ci, jaki typ hamowni najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie, odpowiemy na Twoje pytania. Powiemy, jaka jest optymalna konfiguracja pomieszczenia dla maszyny, abyś w pełni wykorzystał jej możliwości w Twoim punkcie diagnostycznym. Gdy już zdecydujesz się na zakup hamowni, bezpiecznie dostarczymy ją do Twojej siedziby i zajmiemy się jej montażem.