• ul. N. Gąsiorowskiej 29, 03-107 Warszawa | ul Jagiellońska 74, 10-240 Olsztyn
  • +48 601 05 05 62 | +48 604 400 134

Upgrade Hamowni

Zestaw Upgrade DynoProject DP-C, DP-S

Z DynoProject wybierasz, co chcesz. W zależności od Twoich potrzeb możesz rozbudować hamownię jednoosiową do dwuosiowej, inercyjną do obciążeniowej, poszerzyć aplikację o dodatkowe czujniki takie jak AFR czy Boost. Jeśli chcesz udoskonalić swoje usługi, nie musisz od razu inwestować w nową hamownię. Mamy dla także Ciebie Zestaw Upgrade DynoProject DP-C, DP-S, który zawiera kontroler z czujnikami i oprogramowanie. Dzięki niemu unowocześnisz obecny sprzęt (innego producenta) o nowe sterowanie i ułatwisz swoją codzienną pracę.
Zestaw składa się z kontrolera z czujnikami i oprogramowania. Dostarczamy go ze wszystkimi czujnikami potrzebnymi do pracy hamowni.

Szybkość i precyzja pomiaru

Cyfrowy DataLogger wykonany w technice mikroprocesorowej, gwarantuje stałość pomiarów parametrów w czasie. Wszystkie dane pobierane są w czasie rzeczywistym. Powtarzalność pomiaru wynosi 0,1 KM. Nad pracą hamowni czuwają mikro-procesory. Jeden obsługuje zbieranie danych pomiarowych, drugi steruje pracą hamulca.

Sterownik hamulca symuluje warunki drogowe kontrolując prędkość i przyspieszenie w zadanym obciążeniu.

DataLogger sczytuje wartość następujących parametrów

Prędkości
Temperatury i ciśnienia zewnętrznego
Momentu obrotowego
Ciśnienia doładowania i AFR

Kontroler komunikuje się z oprogramowaniem na komputerze PC. Zaawansowany, ale intuicyjny program, przetwarza zmierzone podczas pomiaru parametry i zapisuje je. Zebrane i przetworzone parametry prezentowane są w postaci czytelnych wykresów i danych liczbowych. Dzięki temu przeprowadzisz dokładną diagnostykę pracy silnika lub analizę efektów uzyskanych podczas modyfikacji.

Hamownia zaprojektowana jest w sposób modułowy. Dotyczy to także sterownika. Każde urządzenie, w dowolnym momencie, możesz więc ulepszyć. Wystarczy zainstalować dodatkowe elementy, których nie zawierają mniej zaawansowane modele. Sterownik 2WDi DP-C2i można rozbudować docelowo do wersji 4WD hamowni obciążeniowej DP-C4L, wg poniższego schematu: DP-C2i –> DP-C2L –> DP-C4L.